Szkoła Magii Flamethrower Wiki

Uwaga! Zamierzasz utworzyć stronę, która została wcześniej usunięta.

Upewnij się, czy ponowne utworzenie tej strony jest uzasadnione. Poniżej znajduje się rejestr usunięć i zmian nazwy tej strony:

• 17:40, 11 kwi 2023 Montez tablica edycje usunął stronę Emila Gryfin (treść: „{{Infobox|grafika = Emila.jpg|urodziny = 979 rok|śmierć = 1080 rok|krew = Czysta|tytuł = lady profesor założycielka|płeć = K|oczy = niebieskie|włosy = czarne|rodzina = Siemowit Gryfin (mąż) Bolesław Gryfin (syn) Nieznany z imienia syn|różdżka = 13 cali wiąz pióro feniksa sztywna|patronus = Wilk|praca = profesor w Wielkopolanie|dom = Ravenclaw|przynależność = Ród Chełmowski Ród Gryfin (przez małżeństwo) Hogwart (dawniej) Szkoła Magii…”)
Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.
Należy pamiętać, że wkład na Szkoła Magii Flamethrower Wiki jest udostępniany na licencji CC-BY-SA
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)